חדשות Click2Dance, מוזיקה להורדה

הפצת סינגלים להורדה חופשית באתר Click2Dance

 Click2Dance

יצרתם קטע דאנס חדש ואתם רוצים שהוא יעניין כמה שיותר אנשים? חושבים שיש לכם משהו טוב בידיים ורוצים שהוא יגיע כמה שיותר רחוק? תחנת הדאנס הראשונה בישראל גאה להשיק שירות חדש להפצת הדאנס של ישראל.

מהיום אתם לא צריכים להעלות את הקטע לשרתי הורדה איטיים ומציקים. מהיום אתם יודעים כמה אנשים בדיוק הורידו את הקטע שלכם. מהיום – אתם לא זקוקים לפורומים ולמתווכים אנונימיים. מהיום קל להפיץ את המוזיקה שלכם ברשתות חברתיות ואפילו לעדכן את כל תחנות הרדיו. מוכנים לדעת יותר? הנה זה בא…

תחנת הדאנס הראשונה בישראל Click2Dance גאה להציג את שירות הפצת הדאנס החדש שלה. באמצעות השירות החדש תוכלו אתם, יוצרי הדאנס הישראלים, להקים לכם דף משלכם באתר שלנו, ובו כל המידע על היצירה החדשה שלכם. דרך העמוד תוכלו להוסיף טסטים, תמונות, קטעי וידאו וכמובן… קישור להורדה.

עד היום יוצרים רבים העלו את הקטעים החדשים שלהם לפורומים ובכך "שחררו" אותם לאוויר העולם עם מעט מאוד שליטה על קהל היעד. מהיום כללי המשחק משתנים והשליטה עוברת לידיים שלכם. מהיום – רדיו Click2Dance הופך את הפצת המוזיקה שלכם לקלה, נוחה, ומאפשר לכם שליטה מירבית על הדרך שבה הקהל נחשף אליה. באמצעות השירות תוכלו לקבל מידע על כמות הפעמים שבהם השיר הורד מהאתר, ואם תבחרו – גם תוכלו להיעזר בשירותי יחסי הציבור שאנו מציעים, ואנחנו נדאג ליידע את כתבי, מבקרי ועורכי המוזיקה בתקשורת הישראלית.

בוחרים באתר מוכר ובעל מוניטין

 

אתר עם מוניטיןרדיו Click2Dance, מקבוצת MusiClick, הינו אתר הדאנס הגדול והנצפה בישראל. עם עשרות אלפי האזנות וגלישות לאתר, צוות מקצועי מהשורה הראשונה וזמינות גבוהה בדואר האלקטרוני ובטלפון – תוכלו להיות בטוחים שהפצתם את הסינגל שלכם באתר הטוב ביותר.

בניגוד לאתרים אחרים, העבודה עם Click2Dance כוללת ליווי מקצועי ותמיכה, אפשרות שליטה על התכנים המועלים והגבלת מספר ההורדות, ושמירה על סטנדרט הפצה גבוה שלא מרגיש כמו עוד הורדה לא חוקית באחד מהפורומים המתמחים בכך. ההפצה באמצעות Click2Dance עובדת על בסיס הסכם כתוב וחתום בין הצדדים, בו האמן קובע את התנאים והיקף ההפצה. כמו כן – הקובץ מועלה לשרת הורדה ישירה כשהוא מתוייג בצורה מקצועית, מבלי להיות מסומן ומוכתם בקרדיטים לבלוגים, פורומים ואתרי הורדות.

לא עוד שרתי הורדות איטיים בהם הגולשים צריכים לחכות מול המסך ולהתמודד עם מהירות הורדה איטית – השירות שלנו מאפשר הורדה מהירה בלחיצה אחת ישירות משרת האתר.

קל יותר לשתף

קל יותר לשתףאתר רדיו Click2Dance הינו אתר ידידותי למנועי החיפוש, וכל עמוד חדש משולב מיד ב-Google ובאתרים נוספים.

 • בעמוד ההורדה יחכו לכם כפתורי "Like" ו-"+1" לשיתוף ברשתות החברתיות.
 • בניגוד לאתרים אחרים, יש לכם שליטה מלאה על הדרך בה העמוד מוצג ב-Facebook, כולל הכותרת, התקציר והתמונה.
 • בעת העלאת התכנים תוכלו להוסיף תגים ללא הגבלה ובכך להגדיל את נגישותם במנועי החיפוש.
מתקשרים עם המאזינים
מתקשרים עם המאזיניםכדי להוריד את השיר שלכם לא צריכים יותר לכתוב "תודה". 
 • לכל דף הורדה ניתן להוסיף תגובות באמצעות מערכת תגובות פנימית או באמצעות תגובות Facebook.
 • ניתן לסנן תגובות לא רצויות.
 • התקשורת בין היוצר למאזין מעולם לא הייתה יותר פשוטה!
שומרים על שליטה מלאה
שליטה מלאהכללי המשחק השתנו! אתם כיוצרים תוכלו להחליט בכל שלב מתי ההורדה שלכם עולה, יורדת ואיך היא מוצגת.
 • לא עוד העלאת קישור הורדה ואיבוד כל שליטה על האתרים והפורומים ש"לוקחים עליו בעלות".
 • ביכולתכם לקבוע תאריך ושעת עליית שיר, וכן תאריך שבו תוגבל ההורדה.
 • מאפשרים הורדה בתשלום באתר שלכם? ניתן להחליף את קישור ההורדה בקישור לעמוד העדכני בו ניתן לרכוש את השיר.
קידום במדיה הנכונה
קידום במדיה הנכונהכל קטע שמועלה לאתר Click2Dance מקודם מיד באתר האינטרנט ובשידורים של תחנת הדאנס הראשונה בישראל. מה שמבטיח שהאנשים הנכונים שצריכים לדעת על המוזיקה שלכם יחשפו מיד לעמוד ההורדה.
 • הפרטים מופיעים מיד ב"חדשות הדאנס" בדף הבית.
 • קידום נוסף על בסיס מקום פנוי בתשדירים ובשידורי הרדיו, וכן בבאנר המופיע מתחת לקליפ היומי בדף הבית.
 • ניתן להזמין חבילת קידום MusiClick הכוללת חשיפה בדף הבית של ClickFM, שיווק ויראלי בפייסבוק התחנות, ותשדיר בן 20 שניות ברדיו.
אבל... כמה זה עולה לכם?
שירותי הפצת סינגלים דומים דורשים סכומי כסף שיכולים להגיע ל-1500 שקלים לשיר. אנחנו ב-Click2Dance מתכננים לגבות על השירות סכומים נמוכים בהרבה, אבל… כרגע – השירות ניתן לכם לגמרי בחינם! עמוד ההורדה הישירה, הפרטים המלאים, יכולות השיתוף והאינטראקציה ניתנים לכם בשלב זה ללא כל עלות. ניתן להזמין מספר חבילות בתוספת תשלום:
 • חבילת קידום MusiClick: הפקת תשדיר רדיו בן 20 שניות המשודר ב-ClickFM וב-Click2Dance לפחות 10 פעמים ביום. את התשדיר תוכלו גם להפיץ ב-Facebook. כמו כן – חשיפה בדף הבית של ClickFM ו-Click2Dance, ושיווק ויראלי בפייסבוק של התחנות. המחיר: 232 ש"ח לשבוע, 400 ש"ח לשבועיים, 500 ש"ח לחודש.
 • חבילת הפצה במדיה: אנחנו נדאג ליידע את עורכי המוזיקה בתחנות הרדיו ומבקרי המוזיקה בעיתונות הכתובה ובאינטרנט על הקטע החדש שלכם. כמו כן נעביר את הקטע ליוצרים ותקליטנים נבחרים, ולחברי קבוצת ה-Premium שלנו. חבילה זו מבטיחה לייצר "באז" ועניין, והמחיר: 232 ש"ח בלבד.
תנאים והגבלות
שירות ההפצה של Click2Dance הינו שירות שמוצע לכם בחינם אך דורש מאיתנו עבודה רבה. הרווח שלנו הוא התנועה של הגולשים באתר האינטרנט שלנו, וחשיפת קהל חדש לרדיו. לכן – יהיה עליכם להתחייב להפיץ את השיר במשך חודש אך ורק באמצעות האתר שלנו. אנחנו מאמינים כי לא תרצו לקשר את הקהל שלכם לאתרים אחרים בגלל עשרות סיבות שפורטו כאן, אך במידה ותרצו לשמור לכם את אפשרות זו, נדרוש מכם עלות הקמת עמוד חד פעמית של 350 ש"ח.

אין בשירות זה כל הבטחה לגבי שידור השיר בתחנות הרדיו של MusiClick. נשמח להפיץ את המוזיקה שלכם גם אם היא לא תימצא מתאימה לתחנת הרדיו שלנו, אך בכל מקרה חשוב להדגיש כי אין ולא יהיה קשר בין הקידום באתר לבין שיקולי העריכה של צוות הרדיו.

השירות מיועד ליוצרים המחזיקים את כל זכויות היוצרים על הקטע, לרבות: מילים, לחן, עיבוד, ביצוע ועוד. בטרם יעלה עמוד ההורדה תידרשו לחתום על חוזה המאשר משפט זה, ומפנה אליכם את האחריות לכל הליך הפרת זכויות יוצרים הקשור לאותו עמוד.
מוכנים להתחיל?
אנחנו שמחים שבחרתם להפיץ את המוזיקה שלכם איתנו! לפני שניגש למילוי הפרטים, הורידו את חוזה ההתקשרות ועיינו בו. התנאים בחוזה הינם תנאי חובה, במידה ואתם מסכימים לכל הכתוב בחוזה, מלאו אותו והעבירו אותו בפקס למספר 077-4701247  או במייל ל-lior@hajbi.com . עכשיו – אפשר להתחיל למלא את הפרטים החשובים באמת… לעבודה!

מה השם שלך?

כתובת הדואר האלקטרוני ליצירת קשר:

מס' טלפון ליצירת קשר:

שם השיר אותו אתה מעלה:

:(הכתובת הישירה באתר (ללא רווחים
http://Click2Dance.co.il/

פרטים ומידע קצר על השיר, שיופיעו בדף הבית (עד 3 שורות):

כתבו כאן את כל הטקסט שתרצו שיופיע בעמוד ההורדה:

הזינו כאן קרדיטים לכל מי שלקח חלק ביצירת השיר:

הוסיפו כאן קישורים שתרצו שיהיו בעמוד (אתר רשמי, העמודים שלכם ברשותות החברתיות וכו'):

הוסיפו תגים עבור מנועי החיפוש, השתמשו בפסיק ללא רווחים בין תג לתג:

אנא העלו קבצים באותיות אנגליות ובלי רווחים. תודה!

העלו כאן תמונה שלכם ו/או את עטיפת הסינגל:

העלו כאן תמונה שלכם ו/או את עטיפת הסינגל:

העלו כאן פרטים נוספים עליכם בקובץ Word או Text:

העלו את השיר שלכם בקובץ Mp3:

העלו גרסה נוספת של השיר בקובץ Mp3 (במידה ויש):

שירותים נוספים בתוספת תשלום:
שירות קידום MusiClick מבטיח לכם קידום באתר הבית ובשידורים:

הדפסת ומשלוח של דיסקים:


 אני מעוניין לא לחתום על בלעדיות לעמוד הנחיתה של Click2Dance, בעלות 350 שקלים
 אני מעוניין בשירות עיצוב גרפי בעלות 350 שקלים

חובה לסמן את שתי השורות הבאות:
אני מאשר כי כל התכנים שהעליתי בטופס זה הינם בבעלותי הבלעדית.
ברור לי כי במידה ויופעל הליך הפרת זכויות יוצרים כנגד תכני עמוד זה, אני אהיה האחראי הבלעדי לכך.

אם אתם זקוקים לעזרה – שלחו אלינו מייל או טלפנו בשעות העבודה למספר 077-2010277.

תגובות

אפשר גם להגיב בלי פייסבוק...

ספרו לנו מה אתם חושבים על מה שקראתם עכשיו...
ואם בא לכם שהתמונה שלכם תופיע ליד התגובה, הירשמו ב- Gravatar!Switch to our mobile site